Sprzedaż i wdrożenie
systemów dla MŚP

         

Aktualności

Nowy dział Aktualności na stronie internetowej

Data publikacji: 13 kwietnia 2014

Witamy w nowym dziale Aktualności na stronie internetowej. Będziemy w nim publikować informacje istotne dla naszych obecnych i potencjalnych Klientów dotyczące sprzedaży naszych produktów oraz zmian dokonywanych przez nas w kolejnych ich wersjach.

Na stronie głównej będzie wyświetlanych kilka ostatnich informacji z tego działu. Aby przejść do działu, należy z głównego menu strony wybrać opcję Aktualności. Można również przejść do wybranej informacji bezpośrednio ze strony głównej, wybierając link Więcej.... W dziale Aktualności informacje ułożone są od najpóźniejszej do najwcześniejszej, dodatkowo jest możliwość wybrania z lewego menu miesiąca i roku ich opublikowania.

Zachęcamy do zapoznawania się z publikowanymi informacjami. W przypadku pytań i wątpliwości dotyczących którejkolwiek z nich prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży lub z obsługującym Państwa konsultantem.


« Poprzednia

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/yuma/ftp/library/Zend/Db/Table/Abstract.php on line 1236