Sprzedaż i wdrożenie
systemów dla MŚP

         

Kontakt


Masz pytania? Napisz


Jeśli mają Państwo do nas pytanie, proszę wysłać do nas wiadomość za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Nasi kompetentni pracownicy udzielą Państwu odpowiedzi lub skierują Państwa zapytanie do osoby odpowiedzialnej za dane zagadnienie.


Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informuję, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Informatyczne YUMA sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wałbrzyskiej 12, 52-314 Wrocław (dalej: Spółka).
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia usług Spółki lub udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Mogą być one przekazywane podmiotom współpracującym ze Spółką w zakresie obsługi klientów, w szczególności spółkom YUMA sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Informatyczne YUMA s. c., yumasoft sp. z o. o. oraz podmiotom należącym do sieci partnerów Spółki. Podstawą prawną przetwarzania danych jest zgoda.
  3. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.
  4. Dostęp do danych osobowych będzie przysługiwał wyłącznie upoważnionym pracownikom Spółki.
  5. Przysługują Pani/Panu żądanie dostępu do danych osobowych oraz ich poprawianie. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  6. Ponieważ podstawą przetwarzania danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.
  7. Przysługuje Pani/Panu skarga do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.